| 브랜드 이름: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | negotiated price |
| 배달 시간: | 7일 |
| 지불 조건: | 신용장, 전신환 |
8 Omni antennas and owns 80W high output the jamming distance and jamming range of 100meters this 8 antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of CDMA GSM DCS PCS 3G 4G LTE 4G Wimax GPS WiFi Bluetooth VHF and UHF at the same time and depending on the signal strength in the detailed place the jamming distance is up to 100 meter at most. Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high power GPS WiFi LoJack UHF VHF 3G 4G phone jammer so that this 8 antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
장점 및 특징:
1모든 RF 주파수는 다운링크 밴드만 차단하고, 업링크는 절대 차단하지 않습니다.
2좋은 냉각 시스템 24시간 365일 연속 작동
3쉽고 빠른 설치.
응용 프로그램:
회의실, 석유 및 가스 저장 시설 및 필드, 병원, 극장, 녹음 스튜디오, 은행, 계약 경매실, 교회, 회의실, 교실, 시험 시설보안 서비스, 군사 부대, 비밀 서비스, 뉴스 회의실, 도서관, 박물관, 감옥, 법원, 국경 순찰 및 마약 집행, 관세, 집, 작은 감옥 지역.
사양
영향을 받는 주파수 범위:
| 출력 인터페이스 | 출력 주파수 |
| CH1 | CDMA/GSM 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G 2110-2170MHz |
| CH4 | 로커 165-175MHz |
| CH5 | WiFi 2400-2500MHz |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz |
| CH7 | UHF 400~470MHz |
| CH8 | VHF 135-175MHz |
| 전원 공급: | AC 어댑터 (AC110-240V) |
| 작동 시간 | 24시간 연속 |
| 전체 출력 전력: | 80W |
| 방해 범위: | 100m까지, 방해 반지름은 여전히 주어진 지역의 신호 강도에 달려 있습니다. |
| 안테나: | : 8 pcs (안테나를 고정 유닛에 표시를 따르십시오) |
| 무게 | 4.5kg |
| 차원: | 360mm ((L) × 180mm ((W) × 60mm ((H) |
부속품
| GSM 3G 4G 전화 방해기 와이파이 GPS 로커 UHF VHF 방해기 |
| 안테나 |
| 전원 어댑터 |