| 브랜드 이름: | Wolves Teams |
| 모델 번호: | WT808M-16 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 360 |
| 배달 시간: | 15일 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model Number | WT311101-14 |
| Jamming Range | Up to 30 meters |
| Dimensions | 200 × 150 × 80mm |
| Weight | 1.0kg |
| Total Output Power | 12W |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Color | Black |
| Channel | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH10 | Lojack: 167-175MHz |
| CH11 | WiFi 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz or 3600-3800MHz |