| 브랜드 이름: | Wolves Teams |
| 모델 번호: | WT101N-22 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 360 |
| 배달 시간: | 15일 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| Model Number | WT311101-22 |
|---|---|
| Type | Handheld Jammer |
| Dimensions | 200 × 150 × 80mm |
| Weight | 1.0kg |
| Total Output Power | 22W |
| Jamming Range | Up to 30m |
| Power Supply | AC100-240V-DC12V, 50-60Hz |
| Packing | Neutral Packing |
| Origin | China |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | VHF: 135-174MHz |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | GPS L2: 1220-1230MHz, +L5 |
| CH13 | GPS L3: 1376-1386MHz |
| CH14 | GPS L4: 1835-1845MHz |
| CH15 | Lojack: 167-175MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| CH17 | RF433: 433MHz |
| CH18 | RF868: 868MHz |
| CH19 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH20 | WIFI 5.2G: 5100-5500MHz |
| CH21 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH22 | 5G: 3600-3800MHz |
| Warranty Period | 36 months |
|---|---|
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |
| Delivery Time | 2-3 days after order confirmation |
| Payment Terms | 100% TT in advance |