| 브랜드 이름: | Wolves Team |
| 모델 번호: | WT101R-1 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 1 |
| 배달 시간: | 7-15 |
| 지불 조건: | L/C, D/P, Western Union, T/T. |
| Jamming Range | 2-25 meters (depending on signal strength in given area) |
| Product Size | 190x126x46mm |
| Output Power | 18 Watt |
| Power Supply | AC100-240V to DC12V IN, Built-in Battery: 12000mAh |
| Cooling System | 3 Cooling fans inside |
| Working Time | 2 Hours |
| Box Size | 31x27x8cm |
| Gross Weight/Set | 2.5kg |
| Carton Size | 67x54x46cm/20pc |
| Gross Weight/CTN | 45kg |
| Delivery Date | 1-3 days |
| Warranty Date | 1 Year |
| Channel | Signal System | Frequency | Power |
|---|---|---|---|
| 1 | CDMA/868/GSM&LORA | 851-894 /900-960MHz | 1W |
| 2 | PCS1900 | 1930-2000MHz | 1W |
| 3 | 3G | 2110-2180MHz | 1W |
| 4 | 4GLTE Low | 698-798MHz | 1W |
| 5 | 4GLTE High | 2500-2690MHz | 1W |
| 6 | 4G2300 | 2300-2400MHz | 1W |
| 7 | UHF&CDMA450/4G1700/LORA | 400-470/1710-1780/900-930MHz | 1W |
| 8 | 5G600 | 617-698MHz | 1W |
| 9 | 5G3500 | 3400-3600MHz | 1W |
| 10 | 5G3700 | 3600-3800MHz | 1W |
| 11 | WIFI2.4G | 2400-2500MHz | 1W |
| 12 | WIFI5.2G | 5100-5500MHz | 1W |
| 13 | WIFI5.8G | 5500-5900MHz | 1W |
| 14 | GPS&Glonass L1 | 1560-1610MHz | 1W |
| 15 | GPSL2L3L4L5 | 1170-1390MHz | 1W |
| 16 | VHF&LOJACK | 135-175MHz | 1W |
| 17 | RC433 | 433MHz | 1W |
| 18 | RC315 | 315MHz | 1W |