| 브랜드 이름: | Wolves Teams |
| 모델 번호: | WT808B15-8 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 360 |
| 배달 시간: | 15일 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| Specification | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Certification | cC, CE |
| Jamming Range | 50-200 Meters |
| Type | Backpack Jammer |
| Weight | 12 Kg |
| Output Power | 80 Watt |
| Frequency Range | 800-4200MHz |
| Power Consumption | Max: 220W |
| Battery | 24V, 30AH Built-in standby battery (90-180 minutes operation) |
| Operating Temperature | -10ºC to +50ºC |
| Channel | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz / GSM: 925-960MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH7 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH8 | 5G: 3600-4200MHz |
| Term | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/ USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free software updates for 36 months |
| Extended Warranty | After 4th Year: 5% of total for each year |