| 브랜드 이름: | Wolves Teams |
| 모델 번호: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 360 |
| 배달 시간: | 15일 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,D/P,T/T,웨스턴 유니온 |
| Specification | Details |
|---|---|
| Type | Backpack Jammer |
| Frequency Bands | 5 Bands |
| Output Power | 90 Watt |
| Jamming Range | 5-2000 Meters |
| Output Channels | 5 Channels |
| Antenna Type | External High Gain Omni Directional Antenna |
| Net Weight | 12kg |
| Total Weight | 15kg (with Aviation Case) |
| Dimensions | 30×45×15cm (excluding antennas) |
| Power Input | AC100~240V, DC24V |
| Battery | 24V, 30AH Built-in (90-180 minutes standby) |
| Cooling System | Active "smart" with integrated air filter |
| Channel | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Ambient Temperature | -10ºC to +50ºC |
| Relative Humidity | ≤80% |
| Power Consumption | ≤220W |
| Switch Control | Manually |
| Equipment Chassis | Metallic Paint |
| Item | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
| HS Code | 8543709200 |
| Supply Ability | 100 pieces/month |
| Delivery Time | 3 weeks from confirmed order |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |