| 브랜드 이름: | Wolves Team |
| 모델 번호: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| 가격: | 1 |
| 배달 시간: | 7-15 |
| 지불 조건: | L/C,D/A,T/T,웨스턴 유니온 |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Jammer Type | Portable Jammer |
| Channel Number | 8 |
| Each Band Power | 30W |
| Total Output Power | 240W |
| Jamming Range | 2-90m |
| Output Interface | Output Frequency | RF Output Watt |
|---|---|---|
| CH1 | CDMA850: 850-894MHz | 50W |
| CH2 | GSM900: 925-960MHz | 50W |
| CH3 | DCS1800: 1805-1880MHz | 50W |
| CH4 | PCS1900: 1920-1990MHz | 50W |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz | 50W |
| CH6 | 4G Wimax/LTE (optional frequency) | 50W |
| CH7 | GPS: 1500-1600MHz | 50W |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz | 50W |
| Total Output Power | 230W-250W |
| Power Supply | 230VAC/~110VA |
| Shielding Area | 200m (depends on signal strength) |
| Total System Weight | Up to 30KG |
| Cooling System | Systematic Smart Cooling System |
| Power Adjustment | Multi-level potentiometer |
| Remote Control | Full System Operation Control |
| Antenna Type | External High Gain Omnidirectional Antennas |
| Size (without antenna) | 56*45.5*26.5MM |
| Battery Working Time | 1 hour |
| Power Consumption | Max: 1200W |
| Humidity | Up to 80% |
| Delivery Time | 1 month from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |